БурундиПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi
Град :Kinwa
Регионот 3 :Gacekeri
Регионот 2 :Ngozi
Регионот 1 :Ngozi
Земја :Бурунди(BI)
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :French (FR)
Регионален Код :BI-NG
ширина :-2.89489
должина :29.76677
Временска Зона :Africa/Bujumbura
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi се наоѓа во Бурунди. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi,None ©2014 Поштенски Пребарување