Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi
Qytet :Kinwa
Rajon 3 :Gacekeri
Rajon 2 :Ngozi
Rajon 1 :Ngozi
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-NG
gjerësi :-2.89489
gjatësi :29.76677
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
 • None Kinwa,+Gacekeri,+Ngozi,+Ngozi
 • None Dago+Haoussa,+Kantche,+Matamaye,+Zinder
 • 764-805 764-805,+Yeongyang-eup/영양읍,+Yeongyang-gun/영양군,+Gyeongsangbuk-do/경북
 • 137218 Bamian+Township/八面乡等,+Tongyu+County/通榆县,+Jilin/吉林
 • 20236 Black+House,+20236,+Badifasgandudhoshu+Magu,+Malé,+Malé
 • 67171 Bajoriškių+k.,+Lazdijai,+67171,+Lazdijų+r.,+Alytaus
 • 42208 Rannapungerja,+Tudulinna,+Ida-Virumaa
 • EN2+8HG EN2+8HG,+Enfield,+Highlands,+Enfield,+Greater+London,+England
 • None Kondoa+Mjini,+Kondoa,+Dodoma
 • 010964 010964,+Stradă+Sfintii+Voievozi,+Bucureşti,+Oficiul+Poştal+Nr.12,+Sectorul+1,+Bucureşti,+Bucureşti+-+Ilfov
 • 25010 Khouribga,+25010,+Khouribga,+Chaouia-Ouardigha
 • 1005 Lausanne/Losanna,+Lausanne/Losanna,+Lausanne/Losanna,+Waadt/Vaud/Vaud
 • 614-792 614-792,+Buam+1(il)-dong/부암1동,+Busanjin-gu/부산진구,+Busan/부산
 • 51554 Punta+Križa,+51554,+Nerezine,+Primorsko-Goranska
 • 240102 240102,+Iponrin,+Ilorin+South-East,+Kwara
 • 740+52 Πέραμα+Ρεθυμνησ/Perama+Rethimnis,+Νομός+Ρεθύμνου/Rethymno,+Κρήτη/Crete
 • 40141 Ain+Aizar,+Khenchela
 • 2585+BS 2585+BS,+Archipelbuurt,+Den+Haag,+Den+Haag,+Zuid-Holland
 • 21538 Dunuwilapitiya,+Matale,+Central
 • 503-312 503-312,+Juwor+2(i)-dong/주월2동,+Nam-gu/남구,+Gwangju/광주
Kinwa, Gacekeri, Ngozi, Ngozi,None ©2014 kodin postar Query