Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mpinga, Mubimbi, Mubimbi, Bujumbura Rural: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mpinga, Mubimbi, Mubimbi, Bujumbura Rural
Qytet :Mpinga
Rajon 3 :Mubimbi
Rajon 2 :Mubimbi
Rajon 1 :Bujumbura Rural
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-BL
gjerësi :-3.28288
gjatësi :29.49228
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mpinga, Mubimbi, Mubimbi, Bujumbura Rural është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Mpinga, Mubimbi, Mubimbi, Bujumbura Rural,None ©2014 kodin postar Query