Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kibuye, Mishiha, Mishiha, Cankuzo: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kibuye, Mishiha, Mishiha, Cankuzo
Qytet :Kibuye
Rajon 3 :Mishiha
Rajon 2 :Mishiha
Rajon 1 :Cankuzo
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-CA
gjerësi :-3.00252
gjatësi :30.77926
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kibuye, Mishiha, Mishiha, Cankuzo është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Kibuye, Mishiha, Mishiha, Cankuzo,None ©2014 kodin postar Query