Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Karira, Mugongo, Bwambarangwe, Kirundo: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Karira, Mugongo, Bwambarangwe, Kirundo
Qytet :Karira
Rajon 3 :Mugongo
Rajon 2 :Bwambarangwe
Rajon 1 :Kirundo
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-KI
gjerësi :-2.57869
gjatësi :30.38722
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Karira, Mugongo, Bwambarangwe, Kirundo është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
 • None Karira,+Mugongo,+Bwambarangwe,+Kirundo
 • 84006 Copperton,+Salt+Lake,+Utah
 • 242102 242102,+Yashi+Kera,+Baruten-Kaiama,+Kwara
 • 5640 Roumari,+Roumari,+Kurigram,+Rangpur
 • 3061+AG 3061+AG,+Kralingen-West,+Rotterdam,+Rotterdam,+Zuid-Holland
 • 25350 Taman+Bersatu,+25350,+Kuantan,+Pahang
 • 2116 Niederleis,+Mistelbach,+Niederösterreich
 • 12028 Prazzo,+12028,+Prazzo,+Cuneo,+Piemonte
 • 47130 Kuldana,+47130,+Murree,+FCA+&+AJK
 • 47250 Mihalić+Selo,+47250,+Duga+Resa,+Karlovačka
 • 6411 South+Doodlakine,+Kellerberrin,+Great+Fields,+Western+Australia
 • None Karloken,+Gedebo,+Karluway,+Maryland
 • 207 Nosy+Be,+207,+Nosy+Be,+Diana,+Antsiranana
 • 215-803 215-803,+Yangyang-eup/양양읍,+Yangyang-gun/양양군,+Gangwon-do/강원
 • 1218 København,+Københavns,+Hovedstaden,+Danmark
 • None Karzah+Town+Center,+Bondi,+Voinjama,+Lofa
 • None Bukiramvyiro,+Nyagatovu,+Gashoho,+Muyinga
 • 7992113 Takabe/高部,+Imabari-shi/今治市,+Ehime/愛媛県,+Shikoku/四国地方
 • 416707 Taiping+Township/太坪乡等,+Yongshun+County/永顺县,+Hunan/湖南
 • None Rukobe,+Nyangazi,+Musongati,+Rutana
Karira, Mugongo, Bwambarangwe, Kirundo,None ©2014 kodin postar Query