БурундиПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Kinyana, Mugerera, Kiremba, Ngozi: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Kinyana, Mugerera, Kiremba, Ngozi
Град :Kinyana
Регионот 3 :Mugerera
Регионот 2 :Kiremba
Регионот 1 :Ngozi
Земја :Бурунди(BI)
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :French (FR)
Регионален Код :BI-NG
ширина :-2.79812
должина :29.98984
Временска Зона :Africa/Bujumbura
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Kinyana, Mugerera, Kiremba, Ngozi се наоѓа во Бурунди. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Kinyana, Mugerera, Kiremba, Ngozi,None ©2014 Поштенски Пребарување