Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mukamo, Gasave, Ntega, Kirundo: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mukamo, Gasave, Ntega, Kirundo
Qytet :Mukamo
Rajon 3 :Gasave
Rajon 2 :Ntega
Rajon 1 :Kirundo
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-KI
gjerësi :-2.61241
gjatësi :30.03275
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mukamo, Gasave, Ntega, Kirundo është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Mukamo, Gasave, Ntega, Kirundo,None ©2014 kodin postar Query