Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Gasagara, Butegana, Bwambarangwe, Kirundo: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Gasagara, Butegana, Bwambarangwe, Kirundo
Qytet :Gasagara
Rajon 3 :Butegana
Rajon 2 :Bwambarangwe
Rajon 1 :Kirundo
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-KI
gjerësi :-2.59690
gjatësi :30.34501
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Gasagara, Butegana, Bwambarangwe, Kirundo është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Gasagara, Butegana, Bwambarangwe, Kirundo,None ©2014 kodin postar Query