Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mugina, Cagakori, Giteranyi, Muyinga: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mugina, Cagakori, Giteranyi, Muyinga
Qytet :Mugina
Rajon 3 :Cagakori
Rajon 2 :Giteranyi
Rajon 1 :Muyinga
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-MY
gjerësi :-2.35248
gjatësi :30.37953
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mugina, Cagakori, Giteranyi, Muyinga është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Mugina, Cagakori, Giteranyi, Muyinga,None ©2014 kodin postar Query