Burundikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rusange, Masama, Nyabikere, Karuzi: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rusange, Masama, Nyabikere, Karuzi
Qytet :Rusange
Rajon 3 :Masama
Rajon 2 :Nyabikere
Rajon 1 :Karuzi
Vend :Burundi(BI)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :BI-KR
gjerësi :-3.21861
gjatësi :30.12340
Zona Koha :Africa/Bujumbura
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rusange, Masama, Nyabikere, Karuzi është e vendosur në Burundi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
 • None Rusange,+Masama,+Nyabikere,+Karuzi
 • 290000 Mỹ+Lương,+290000,+Yên+Lập,+Phú+Thọ,+Đông+Bắc
 • 2510000 Concón,+Valparaíso,+Valparaíso
 • 73403 Zakarkiškės+k.,+Skaudvilė,+73403,+Tauragės+r.,+Tauragės
 • 21250 Olopea,+21250,+Macusani,+Carabaya,+Puno
 • 36318 Novi+Pazar,+36318,+Novi+Pazar,+Raški,+Centralna+Srbija
 • 1073 San+Blas,+Miranda,+Capital
 • 3010 Hazlett+Street,+Glenholme,+3010,+Rotorua,+Bay+of+Plenty
 • 9650086 Kozashimachi+Hommaru/神指町本丸,+Aizuwakamatsu-shi/会津若松市,+Fukushima/福島県,+Tohoku/東北地方
 • None Majiya+Chai,+Arumeru,+Arusha
 • 93000 San+José+de+Ocoa,+93000,+San+José+de+Ocoa,+San+José+de+Ocoa,+Valdesia
 • 02660 Choloque,+02660,+Casma,+Casma,+Ancash
 • 769-872 769-872,+Chunsan-myeon/춘산면,+Uiseong-gun/의성군,+Gyeongsangbuk-do/경북
 • 7814216 Kahokucho+Hagino/香北町萩野,+Kami-shi/香美市,+Kochi/高知県,+Shikoku/四国地方
 • None Killorglin,+None,+Kerry,+Munster
 • T4135 Caspinchango,+Tucumán
 • 4312 Ebrington+Place,+Strandon,+4312,+New+Plymouth,+Taranaki
 • 223027 Глебковичи/Glebkovichi,+223027,+Колодищанский+поселковый+совет/Kolodischanskiy+council,+Минский+район/Minskiy+raion,+Минская+область/Minsk+voblast
 • 1501 Ljubljana,+Ljubljana,+Osrednjeslovenska
 • 22770 Monterrico,+22770,+San+Martin,+El+Dorado,+San+Martin
Rusange, Masama, Nyabikere, Karuzi,None ©2014 kodin postar Query